BIST Artanlar HDFGS.E 1,53 % 17,69 FONET.E 3,81 % 12,72 ETILR.E 1,92 % 12,28 INFO.E 2,96 % 10,86 GLBMD.E 0,59 % 7,27 Azalanlar SEYKM.E 5 % -11,97 EGCYO.E 0,13 % -7,14 MEMSA.E 0,17 % -5,56 UZERB.E 1,05 % -4,55 KERVN.E 0,23 % -4,17 VIOP En Çok Değişen O_USDTRYKE0719C6200 % 726,67 O_EKGYOE0819C1.22 % 150,00 O_USDTRYKE0719C6050 % 145,33 O_USDTRYKE0719P5350 % 137,50 O_XU030E0819C134.000 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_USDTRY0819 1.011.016 F_USDTRY1019 458.446 F_USDTRY1219 417.857 F_XU0300819 398.003 F_XAUTRYM0819 373.855
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY21-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz304,30305,30304,10-0,36
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0819Ağustos295,60302,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0919Eylül306,00311,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1019Ekim300,10319,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1119Kasım300,10319,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1219Aralık317,20330,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0120Ocak0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0220Şubat0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0320Mart0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-300,30310,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ421-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ121-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ221-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ321-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0719Temmuz0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0819Ağustos0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0919Eylül0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR1219Aralık0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0719Temmuz0,000,000,00
PamukF_COTEGE1019Ekim0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0719Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0919Eylül0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR1219Aralık0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100819Ağustos0,000,000,00
SASX10F_SASX101019Ekim0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %