BIST Artanlar GARFA.E 5,88 % 20,00 RYGYO.E 7,57 % 19,97 ISGSY.E 4,87 % 19,95 RYSAS.E 8,85 % 19,92 HUBVC.E 29,74 % 17,18 Azalanlar DAGHL.E 4,67 % -14,94 ALYAG.E 0,55 % -9,84 BALAT.E 2,68 % -9,76 BNTAS.E 3,49 % -8,64 BMELK.E 1,58 % -7,60 VIOP En Çok Değişen O_XU030E0220C164.000 % 300,00 O_VAKBNE1220C9.30 % -100,00 O_VAKBNE1220C9.30 % -100,00 O_VAKBNE1220C9.30 % -100,00 O_VAKBNE1220C9.30 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_XAUTRYM0220 589.272 F_XU0300220 508.046 F_KRDMD0120 376.931 F_USDTRY0220 341.252 F_TSKB0120 325.663
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY21-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY22-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0120Ocak313,60315,00314,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0220Şubat303,30305,00304,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0320Mart290,10292,500,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0420Nisan0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0520Mayıs0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0620Haziran0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0720Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-315,50319,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ322-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ421-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-288,50292,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ422-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ221-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ122-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ121-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ321-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-313,00315,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ222-0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0120Ocak0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0220Şubat0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0320Mart0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0620Haziran0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0320Mart0,000,000,00
PamukF_COTEGE0520Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0120Ocak0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0220Şubat0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0520Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0920Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100220Şubat0,000,000,00
SASX10F_SASX100420Nisan0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %