BIST Artanlar IZOCM.E 28,8 % 20,00 EPLAS.E 4,22 % 19,55 IEYHO.E 0,69 % 18,97 OZGYO.E 1,16 % 12,62 BOSSA.E 5,33 % 11,97 Azalanlar QNBFL.E 4,86 % -11,64 SNKRN.E 3,6 % -9,55 IPEKE.E 4,82 % -8,54 KOZAA.E 5,41 % -7,36 DESA.E 1,81 % -7,18 VIOP En Çok Değişen O_ISCTRE1219C4.90 % -100,00 O_EREGLE0219P6.80 % -100,00 O_SAHOLE0319P8.60 % -100,00 O_USDTRYKE0319C5800 % -100,00 O_EREGLE0419C9.00 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_USDTRY0219 992.884 F_USDTRY0419 660.215 F_XU0300219 416.053 F_XAUTRYM0219 338.163 F_KRDMD0219 198.287
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-290,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY21-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0219Şubat257,00258,40259,000,19
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart252,50253,50253,700,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan245,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs0,00275,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0619Haziran254,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz300,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0819Ağustos310,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0919Eylül0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1019Ekim0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1119Kasım0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1219Aralık0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0120Ocak0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0220Şubat0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0320Mart0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-312,00320,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ421-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-315,00320,00317,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ321-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-259,00264,50260,00-1,89
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ221-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ121-0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0219Şubat0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0319Mart0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0619Haziran0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0919Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0319Mart0,000,000,00
PamukF_COTEGE0519Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0219Şubat1,341,550,00
BuğdayF_WHTANR0519Mayıs1,351,560,00
BuğdayF_WHTANR0719Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0919Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100219Şubat0,000,000,00
SASX10F_SASX100419Nisan0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %