BIST Artanlar MRSHL.E 63,25 % 10,00 ISBTR.E 58900 % 9,99 PKENT.E 188,5 % 9,98 FENER.E 11,83 % 9,94 EGGUB.E 66,4 % 9,93 Azalanlar EKIZ.E 8,1 % -10,00 TUKAS.E 8,55 % -10,00 RTALB.E 22,7 % -9,99 TKURU.E 13,7 % -9,99 CMENT.E 28,52 % -9,97 VIOP En Çok Değişen O_XU030E0620P102.000 % 500,00 O_XU030E0620P106.000 % 275,00 O_TUPRSE0620P80.00 % 259,72 O_XU030E0620P108.000 % 207,69 O_XU030E0620P110.000 % 127,27 En Çok Pozisyon Olan F_XAUTRYM0620 1.066.300 F_USDTRY0620 500.673 F_XU0300620 466.353 F_GARAN0620 284.399 F_AKBNK0620 186.199
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY21-0,00303,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY22-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0520Mayıs202,20203,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0620Haziran253,60257,00253,600,08
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0720Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0820Ağustos0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0920Eylül0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1020Ekim0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1120Kasım236,300,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ421-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-257,00263,00262,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ221-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ422-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ322-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ122-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ121-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ222-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ321-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-271,50277,50273,001,22
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0520Mayıs0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0620Haziran0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0920Eylül0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR1220Aralık0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0520Mayıs0,000,000,00
PamukF_COTEGE0720Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0520Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0720Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0920Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100620Haziran0,000,000,00
SASX10F_SASX100820Ağustos0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %