BIST Artanlar MTRYO.E 1,61 % 18,38 SAYAS.E 0,99 % 11,24 KRTEK.E 1,37 % 9,60 AKMGY.E 19 % 9,13 VESTL.E 13,3 % 8,84 Azalanlar ISATR.E 51000 % -19,51 IDGYO.E 1,91 % -17,32 ISFIN.E 6,28 % -12,78 UZERB.E 1,08 % -9,24 MERIT.E 7,2 % -9,09 VIOP En Çok Değişen F_TUPRS1219 % -100,00 F_TUPRS1219 % -100,00 F_TUPRS1219 % -100,00 F_TUPRS1219 % -100,00 F_TUPRS1219 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_USDTRY0419 1.482.215 F_USDTRY0619 989.265 F_USDTRY0319 433.207 F_XU0300419 398.416 F_USDTRY0819 278.178
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-300,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY21-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart265,50267,80267,80-0,41
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan268,20269,50268,700,07
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs265,00272,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0619Haziran250,500,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0819Ağustos0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0919Eylül0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1019Ekim0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1119Kasım0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1219Aralık0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0120Ocak0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0220Şubat0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0320Mart0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-319,00325,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ421-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-318,00325,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ321-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-264,80268,00266,500,30
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ221-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ121-0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0319Mart0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0419Nisan0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0619Haziran0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0919Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0319Mart0,000,000,00
PamukF_COTEGE0519Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0519Mayıs1,291,470,00
BuğdayF_WHTANR0719Temmuz1,181,460,00
BuğdayF_WHTANR0919Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100419Nisan0,000,000,00
SASX10F_SASX100619Haziran0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %