BIST Artanlar SELGD.E 0,36 % 20,00 YONGA.E 609,4 % 19,98 VANGD.E 2,98 % 19,20 MCTAS.E 7,35 % 10,53 DURDO.E 4,54 % 9,66 Azalanlar METAL.E 1,35 % -19,64 BNTAS.E 3,44 % -15,06 TRNSK.E 0,74 % -10,84 KRTEK.E 1,48 % -9,20 FMIZP.E 18,9 % -5,97 VIOP En Çok Değişen O_KCHOLE0218P20.00 % -100,00 O_KCHOLE0218P20.00 % -100,00 O_KCHOLE0218P20.00 % -100,00 O_KCHOLE0218P20.00 % -100,00 O_KCHOLE0218P20.00 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_USDTRY0218 490.632 F_XU0300218 379.738 F_VAKBN0218 134.884 F_EKGYO0218 88.475 F_KRDMD0218 81.077
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY19-180,00200,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0218Şubat165,20173,00171,00-0,12
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0318Mart167,00168,90169,000,90
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0418Nisan166,00170,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0518Mayıs165,00174,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0618Haziran166,50180,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0718Temmuz180,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0818Ağustos180,10199,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0918Eylül175,00195,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1018Ekim0,00190,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1118Kasım173,800,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1218Aralık187,10205,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0119Ocak183,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0219Şubat180,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart143,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ418-180,00195,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ119-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ218-166,00169,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ318-180,10199,400,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0218Şubat0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0318Mart0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0618Haziran0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0918Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0318Mart0,000,000,00
PamukF_COTEGE0518Mayıs0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0218Şubat1,071,170,00
BuğdayF_WHTANR0518Mayıs1,051,180,00
BuğdayF_WHTANR0718Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0918Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100218Şubat0,000,000,00
SASX10F_SASX100418Nisan0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
FBIST BYFF_FBIST0218Şubat271,75273,750,00
FBIST BYFF_FBIST0418Nisan277,25279,250,00