BIST Artanlar VKFYO.E 2,39 % 16,02 OYAYO.E 1,63 % 14,79 KRGYO.E 1,64 % 11,56 METUR.E 1,26 % 9,57 IDEAS.E 12,36 % 8,80 Azalanlar TACTR.E 4,77 % -16,46 OZGYO.E 5,94 % -13,66 IZFAS.E 2,51 % -11,62 SEYKM.E 3,56 % -9,87 HALKS.E 1,05 % -9,48 VIOP En Çok Değişen O_THYAOE0119P12.80 % -100,00 O_THYAOE0119P12.80 % -100,00 O_THYAOE0119P12.80 % -100,00 O_THYAOE0119P12.80 % -100,00 O_THYAOE0119P12.80 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_USDTRY1218 822.114 F_XU0301218 405.950 F_USDTRY0219 124.726 F_XAUTRYM1218 114.579 F_YKBNK1218 105.898
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY19-311,00317,00312,00-0,95
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1218Aralık272,10275,00272,10-1,34
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0119Ocak284,00288,00285,001,06
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0219Şubat281,00284,50282,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart265,20279,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0619Haziran0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0819Ağustos0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0919Eylül0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1019Ekim0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1119Kasım0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1219Aralık0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0120Ocak0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0220Şubat0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0320Mart0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ119-278,00284,00277,50-0,54
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-0,00340,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-0,00300,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR1218Aralık0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0119Ocak0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0319Mart0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0619Haziran0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE1218Aralık0,000,000,00
PamukF_COTEGE0319Mart0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR1218Aralık1,311,520,00
BuğdayF_WHTANR0119Ocak1,321,530,00
BuğdayF_WHTANR0219Şubat0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0919Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX101218Aralık0,000,000,00
SASX10F_SASX100219Şubat0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %