BIST Artanlar DGZTE.E 7,06 % 19,86 VKING.E 1,27 % 19,81 UMPAS.E 0,53 % 17,78 DOCO.E 420 % 14,60 TKNSA.E 4,3 % 10,54 Azalanlar MEGAP.E 1,84 % -20,00 HURGZ.E 1,12 % -19,42 MCTAS.E 17,5 % -15,54 YBTAS.E 2200 % -12,35 EGCEY.E 0,22 % -8,33 VIOP En Çok Değişen O_USDTRYKE0818P4925 % 49900,00 O_USDTRYKE0818P4850 % 9900,00 O_XU030E0818C124.000 % 5488,24 O_USDTRYKE0818P5000 % 3900,00 O_PETKME0918P4.30 % 2400,00 En Çok Pozisyon Olan F_XU0300818 371.086 F_USDTRY0818 305.092 F_YKBNK0918 93.338 F_USDTRY1218 61.942 F_KRDMD0818 29.052
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY19-260,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0818Ağustos284,00336,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0918Eylül0,00335,00335,000,36
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1018Ekim279,400,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1118Kasım235,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1218Aralık0,00360,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0119Ocak0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0219Şubat0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0619Haziran0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0819Ağustos0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0919Eylül0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1019Ekim0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1119Kasım0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ418-300,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ119-240,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-230,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0818Ağustos0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0918Eylül0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR1218Aralık0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0319Mart0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE1018Ekim0,000,000,00
PamukF_COTEGE1218Aralık0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0918Eylül0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR1218Aralık0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0119Ocak0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100818Ağustos0,000,000,00
SASX10F_SASX101018Ekim0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
FBIST BYFF_FBIST0818Ağustos200,75212,50206,501,23
FBIST BYFF_FBIST1018Ekim0,000,000,00