BIST Artanlar ETILR.E 4,17 % 15,83 KPHOL.E 2,75 % 14,58 IDGYO.E 2,79 % 9,84 FRIGO.E 1,5 % 8,70 DOBUR.E 3,9 % 8,03 Azalanlar BEYAZ.E 36 % -20,00 OZGYO.E 9,96 % -20,00 YONGA.E 1310 % -18,13 METAL.E 1,31 % -10,27 KIPA.E 3,04 % -6,17 VIOP En Çok Değişen O_TOASOE0418P29.00 % -100,00 O_TOASOE0418P29.00 % -100,00 O_TOASOE0418P29.00 % -100,00 O_TOASOE0418P29.00 % -100,00 O_TOASOE0418P29.00 % -100,00 En Çok Pozisyon Olan F_XU0300418 336.352 F_USDTRY0418 303.243 F_VAKBN0418 140.292 F_EKGYO0418 127.944 F_KRDMD0418 96.435
Piyasa verileri minimum 15 dakika gecikmeli verilmektedir.
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY19-195,50217,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASY20-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0418Nisan189,10196,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0518Mayıs180,00182,70179,50-0,33
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0618Haziran182,50183,70183,000,16
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0718Temmuz194,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0818Ağustos192,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0918Eylül190,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1018Ekim190,00208,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1118Kasım191,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS1218Aralık196,00215,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0119Ocak183,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0219Şubat180,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0319Mart143,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0419Nisan0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0519Mayıs0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0619Haziran0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBAS0719Temmuz0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ419-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ418-194,00209,900,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ219-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ420-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ320-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ119-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ120-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ220-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ319-0,000,000,00
Baz Yük ElektrikF_ELCBASQ318-197,60200,500,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
Hurda ÇelikF_HMSTR0418Nisan0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0518Mayıs0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0618Haziran0,000,000,00
Hurda ÇelikF_HMSTR0918Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
PamukF_COTEGE0518Mayıs0,000,000,00
PamukF_COTEGE0718Temmuz0,000,000,00
BuğdayF_WHTANR0518Mayıs1,041,140,00
BuğdayF_WHTANR0718Temmuz0,961,100,00
BuğdayF_WHTANR0918Eylül0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
SASX10F_SASX100418Nisan0,000,000,00
SASX10F_SASX100618Haziran0,000,000,00
ÜrünSözleşme KoduVadeAlışSatışSonDeğişim %
FBIST BYFF_FBIST0418Nisan269,75271,75269,75-0,64
FBIST BYFF_FBIST0618Haziran275,25277,250,00